BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Tėvai išrinko geriausius mokytojus

Data

2003 01 01

Įvertinimas
0

Šiandien, penktadienį, 11 val. Tarptautinėje aukštojoje mokykloje (Kaunas, Ožeškienės g. 18) įvyks projekto „Geriausi mokiniai renka savo geriausius mokytojus“ baigiamasis renginys. Jo metu bus paskelbti geriausi Lietuvos mokytojai, kuriuos šiemet išrinko geriausiai mokslus baigusių abiturientų tėvai. Iš viso bus pasveikintas 151 mokytojas iš 87 šalies mokyklų. Juos rinko 193 abiturientų tėvai. “Džiugu, jog praėjusiais metais entuziastingai sutiktas projektas buvo pratęstas ir šiais metais. Juo labiau, kad šiemet į projektą buvo įtraukti ir abiturientų tėvai, kurie taip pat turi savo nuomonę apie mokytojų įtaką jų vaikų asmenybės ugdymui”, - sako Švietimo ir mokslo ministerijos valstybės sekretorius Dainius Numgaudis.

Renginio metu bus pristatytas ir naujausias nuomonių apie mokytojus tyrimas, parengtas pagal šiemet atliktos geriausių abiturientų tėvų apklausos duomenis. Šis tyrimas bus palygintas su praėjusių metų tyrimu, kuomet buvo klausiama pačių abiturientų nuomonės apie jų mokytojus. Abu tyrimus atliko Tarptautinė aukštoji vadybos mokykla (ISM).

Renginyje bus pademonstruoti šaržiniai mokytojų portretai, nupiešti pagal geriausio mokytojo savybes, įvardytas abiejų metų tyrimuose.

“Džiaugiamės, kad „Lietuos telekomas“ gali prisidėti prie Lietuvos visuomenės švietimo, ugdymo ir lavinimo procesų. Esu tikras, kad projektą tęsime ir toliau, jis taps tradiciniu ir skatins pedagogus bei moksleivius siekti dar geresnių bendrų rezultatų”, - sako kartu su partneriais projektą organizuojančios bendrovės “Lietuvos telekomo” vykdantysis direktorius ir generalinio direktoriaus pavaduotojas Romualdas Degutis.

Šventės metu geriausiems šių metų mokytojams bus įteikti diplomai bei specialiai šiam projektui išleistas leidinys su mokytojų, jų abiturientų ir tėvų citatomis, nuotraukomis, žinomų žmonių mintimis apie geriausius mokytojus ir mokytojavimo esmę. Šis leidinys bus platinamas su specialiu leidiniu “Švietimo naujienos”.

AB „Lietuvos telekomas“ kiekvienam mokytojui suteiks 1200 Lt telekomunikacijos paslaugų nuolaidas vieneriems metams, taip pat dovanos čekį išsirinkti leidyklų „Alma littera“ ir ,,Šviesa“ knygų už 75 litus.

Projektą „Geriausi mokiniai renka savo geriausius mokytojus“ rengia AB „Lietuvos telekomas“, Švietimo ir mokslo ministerija, Tarptautinė aukštoji vadybos mokykla, leidykla „Alma littera“ ir „Šviesa“.

Geriausiųjų mokytojų sąrašas skelbiamas interneto tinklapyje http://svietimas.takas.lt/geriausi2003/