BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Vertingiausia Kalėdų dovana studentams – modernus bendrabutis

Data

2009 01 01

Įvertinimas
0

Gruodžio 30 d. Vilniaus kolegija atidarė moderniai renovuotą penkių aukštų bendrabutį, esantį Giedraičių gatvėje.
Atidarymo renginyje dalyvavo švietimo ir mokslo ministerijos kancleris D. Numgaudis ir Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) atstovai.

Vykdant Švietimo ir mokslo ministerijos „Mokslo ir studijų sistemos bendrųjų poreikių tenkinimo programos aukštųjų mokyklų studentų bendrabučių atnaujinimo priemonę“ per trejus metus bendrabučio renovavimui panaudota 1, 5 mln. litų valstybės investicinių lėšų. Šio projekto įgyvendinimui per 1 mln. litų skyrė ir pati kolegija.

Pastatas, kuris pastatytas beveik prieš 35 metus, yra renovuotas iš esmės: pakeisti langai ir durys, suremontuotas stogas, apšiltintos sienos, atlikta oro tiekimo ir vandens nuotekų sistemų rekonstrukcija, atnaujintos ir naujai įrengtos sanitarinės patalpos, moderniai atlikta vidaus apdaila ir kt.

Pristatydamas vertingiausią šių metų kalėdinę dovaną studentams, Vilniaus kolegijos direktorius G. Bražiūnas pasidžiaugė, jog „tai didžiausia koncentruota investicija per visą kolegijos gyvavimo dešimtmetį taip stipriai pagerinusi mūsų kolegijos studentų buitį.“

Lietuvos studentų atstovybių sąjungos atstovai, dalyvavę renginyje, pastebėjo, jog čia studentams sukurtos puikios gyvenimo sąlygos.

Dalis šio bendrabučio vietų skiriama pagal mainų programas iš įvairių užsienio šalių į kolegiją atvykstantiems studentams ir dėstytojams, kitą dalį čia apsigyvensiančių sudarys Vilniaus kolegijos studentai.

Kolegija iš viso turi 9 bendrabučius, todėl savo studentus aprūpina gyvenamuoju plotu. Šiuo metu bendrabučiuose gyvena per 1700 studentų.

Ryšių su visuomene skyrius
Tel. (8 5)2191213