BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Viceministrė Svetlana Kauzonienė Jungtinio tyrimų centro Transuraninių elementų institute pristatė integruotus slėnius ir sumaniąją specializaciją

Data

2013 11 25

Įvertinimas
0

Viceministrė Svetlana Kauzonienė Vokietijoje, Karlsruhe esančiame Jungtinio tyrimų centro Transuraninių elementų institute, dalyvavo aukšto lygio pareigūnų susitikime branduolinio saugumo klausimais ir Jungtinio tyrimų centro valdybos posėdyje.

Švietimo ir mokslo viceministrė S. Kauzonienė taip pat yra Jungtinio tyrimų centro valdybos narė, į valdybą ji buvo paskirta lapkričio 5 d. Centro valdybos posėdyje viceministrė pristatė su pirmininkavimu ES Tarybai susijusias Lietuvos veiklas, integruotus mokslo, studijų ir verslo centrus (slėnius), sumaniosios specializacijos procesą mūsų šalyje.

Aukšto lygio susitikimas branduolinio saugumo klausimais buvo skirtas Jungtinio tyrimų centro Transuraninių elementų instituto penkiasdešimtmečiui. Po renginio dalyviai buvo supažindinti su Transuraninių elementų instituto veikla: jonų masės spektrometro laboratorija, branduoline apsauga ir saugumu, branduolinio saugumo karštųjų celių technologija, branduolinių technologijų taikymu medicinoje.

Jungtinį tyrimų centrą sudaro 7 mokslinių tyrimų institutai, kuriuos finansuoja ES Komisija. Jungtinis tyrimų centras vykdo mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros darbus, jis taip pat suteikia mokslinę ekspertizę formuojant ir įgyvendinant ES politiką. Jungtinio tyrimų centro valdyba padeda ir pataria Europos Komisijai.

 

 

 

Švietimo ir mokslo ministerijos

Komunikacijos skyrius

El. paštas [email protected]