BDAR
Close

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Visos naujienos

RSS Spausdinti
13.jpg
2016 12 30
Gedimino pilies bokšto vėliava bus perduota Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio - Putvinskio gimnazijai

2017 m. sausio 1 d. Gedimino pilies bokšto vėliava, plevėsavusi jame 2016 m., bus perduota saugoti Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio - Putvinskio  gimnazijai, pasižymėjusiai pilietinio ir tautinio ugdymo srityje. Ši gimnazija aktyviausiai dalyvavo nacionaliniuose Krašto apsaugos ir ...

susitikimas 12-29.jpg
2016 12 29
Ministrė J. Petrauskienė: profesinės mokyklos turi glaudžiai bendradarbiauti su darbdaviais ir atsižvelgti į regiono poreikius

Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė ministerijoje susitiko su Lietuvos  profesinio mokymo įstaigų asociacijos vadovais. 

Už diplominių darbų pardavimą ir pirkimą – aiški teisinė atsakomybė
2016 12 28
Už diplominių darbų pardavimą ir pirkimą – aiški teisinė atsakomybė

Parduodantys ar perkantys diplominius darbus bus baudžiami. Tai numato nuo 2017 m. sausio 1 d. įsigaliosiantis Administracinių nusižengimų kodeksas. Pagal jį už studijų baigiamųjų darbų bei disertacijų neteisėtą pirkimą, pardavimą ir jų pateikimą mokslo ir studijų institucijoms numatoma administracinė atsakomybė.

ZEN_5918.jpg
2016 12 28
Valstybės finansavimas studijuojantiems nevalstybinėse aukštosiose mokyklos tampa ne pareiga, o tik papildoma galimybe

Nuo kitų mokslo metų valstybė galės finansuoti studijuojančiųjų nevalstybinėse aukštosiose mokyklose studijas tik tais atvejais, jeigu specialistų poreikio neįmanoma patenkinti ruošiant specialistus valstybinėse aukštosiose mokyklose.

077 (2).jpg
2016 12 23
Rengiama nauja algų skaičiavimo tvarka – bus daugiau stabilumo ir saugumo

Švietimo ir mokslo ministerija per tris ateinančių metų mėnesius parengs naują – etatinio – mokytojų darbo apmokėjimo modelį. Atlyginimą mokytojams numatoma skaičiuoti nebe pagal kintantį pamokų skaičių, bet už visus su ugdymo procesu susijusius darbus. 

ZEN_3511.jpg
2016 12 23
Pirmą kartą nuo 2008 m. keliami mokslininkų atlyginimai

Nuo kitų metų didės mažiausiai uždirbančių mokslininkų atlyginimai. Tai numatyta LR Seimo patvirtintame 2017 m. valstybės biudžete. Mokslininkų atlyginimams bus skiriama papildomai 3,1 mln. eurų.

ŠMM4.png
2016 12 23
Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas

Šv. Kalėdos – simbolinis laikas, dovanojantis mums šviesos, jaukumo, ramybės. Tai metas, kai galime stabtelėti ir pasidžiaugti vieni kitais. Kad po jaukaus atokvėpio, sušildyti bendravimo džiaugsmo, vėl susitelktume naujiems svarbiems darbams. 

rukla - knygos sudovanotos.jpg
2016 12 23
Švietimo ir mokslo ministerijos darbuotojai padovanojo knygų Ruklos pabėgėlių priėmimo centre esantiems vaikams

Švietimo ir mokslo ministerija perdavė Ruklos pabėgėlių priėmimo centrui  ministerijos darbuotojų kalėdinę dovaną – spalvingų vaikiškų knygų bibliotekėlę.

_DSC1439.JPG
2016 12 21
Švietimo ir mokslo ministerijoje pradeda darbą viceministras Giedrius Viliūnas

Gruodžio 21 d. Švietimo ir mokslo ministerijoje viceministru pradėjo dirbti doc. dr. Giedrius Viliūnas, kuruosiantis aukštojo mokslo sritį. Iki šiol jis buvo Mykolo Romerio universiteto studijų prorektorius ir Lietuvos universitetų rektorių konferencijos Studijų komiteto pirmininkas. 

033.jpg
2016 12 21
Mokyklų vadovų darbas bus vertinamas ir pagal tai, kaip mokyklose užtikrinama saugi emocinė aplinka

Vertinant bendrojo ugdymo mokyklų vadovų veiklą atsiranda naujas vertinimo kriterijus – saugios emocinės aplinkos mokykloje užtikrinimas. Atestuojant vadovus bus reikalaujama, kad jie ne tik suvoktų emocinės aplinkos svarbą, bet ir kurtų pozityvią ir saugią emocinę aplinką mokiniams ir mokytojams, palankią ...

003.JPG
2016 12 21
Rukloje aptartos pabėgėlių vaikų mokymo problemos

Gruodžio 20 dieną Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko seminaras, per kurį mokyklos vadovai, mokytojai, vaikų darželio, kuriame ugdomi pabėgėlių vaikai, auklėtojai pasidalino savo patirtimi ir problemomis. 

ZEN_5897.jpg
2016 12 20
Švietimo ir mokslo ministrė J. Petrauskienė: aukštųjų mokyklų tinklo pertvarka nėra tikslas savaime

Gruodžio 19 d. LR Vyriausybės rūmuose Lietuvos studentų sąjungoje surengtoje konferencijoje „Aukštųjų mokyklų konsolidacija: grėsmės ir galimybės Lietuvai“ dalyvavusi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė pabrėžė bendrų tikslų ir rezultatų nusistatymo svarbą.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 50 Pirmyn