BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Edukacijos forumas

Pradžia

2022-02-24

Vasario 24 d. 15–17 val. vyks XIII edukacijos forumas „Edukologija Lietuvai – moksliniais tyrimais grįsto ugdymo ir švietimo link“, pastarojo forumo tema „Mokytojas praktikas ar mokytojas mokslininkas? Kvalifikacinė pasitikėjimo mokytoju dilema“. Forumą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacija (LETA) ir Vytauto Didžiojo universitetas.  

Forumo programa ir prisijungimo informacija paskelbta adresu

https://lera.lt/edukacinis-forumas-mokytojas-praktikas-ar-mokytojas-mokslininkas-kvalifikacine-pasitikejimo-mokytoju-dilema/.

Kviečiame dalyvauti ugdymo mokslų atstovus, tyrėjus, doktorantus, mokyklų vadovus, švietimo ir ugdymo institucijų, vykdančių visų lygių ugdymo programas, savivaldybių švietimo padalinių ir regioninių mokytojų švietimo centrų, švietimo profsąjungų atstovus, visus, kuriems aktualūs švietimo politikos ir ugdymo pokyčiai, švietimo tyrimų ir švietimo praktikos kokybės klausimai.

Visų jau įvykusių forumų įrašai skelbiami Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos svetainėje https://lera.lt/edukacijos-forumas/.