BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


2017 m. balandžio 26-27 d. Turku (Suomijoje) vyko Baltijos mokslo tinklo projekto partnerių susitikimas

2017 m. balandžio 26-27 d. Turku (Suomijoje) vyko Europos Sąjungos Interreg Baltijos jūros regiono programos Baltijos mokslo tinklo (toliau – BMT)  projekto partnerių susitikimas. 

BMT partnerių susitikimo metu vyko projekto veiklų pažangos pristatymai, partneriai pristatė savo veiklas pagal darbo paketus. Metų pabaigoje turėtų būti pradėtos rengti tarpnacionalinės strategijos. Planuojama, kad bus sudarytos ekspertų grupės atskiroms tematikoms. BMT partnerių susitikimo metu  taip pat buvo plėtojama regiono bendros pozicijos Europos Sąjungos 9-ojoje bendrojoje mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programoje rengimo idėja. Pristatyti finansiniai ir projekto koordinavimo klausimai. Susitikimo metu taip pat vyko darbo paketų partnerių pasitarimai. 

BMT partnerių susitikimo metu buvo pristatyta Eurofakulteto ir BJVT vasaros universitetų (angl. CBSS Summer Universities) veikla. 

Projekto partnerių susitikimo metu taip pat buvo aptarta galimybė informuoti nacionalinių perlamentų narius apie BSN ir prašyti jų paramos. Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai informavo apie Baltijos asamblėją – kasmetinius Baltijos valstybių parlamentų narių susitikimus. 

Daugiau informacijos apie BMT partnerių susitikimą galite rasti BMT tinklalapyje čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-02