BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


2017 m. birželio 13-14 d. Berlyne vyko ES Baltijos jūros regiono strategijos forumas ir Baltijos mokslo tinklo projekto stebėsenos komiteto posėdis ir projekto partnerių susitikimas

2017 m. birželio 13-14 d. Berlyne vyko Europos Sąjungos Baltijos jūros regiono strategijos (toliau – ES BJRS) forumas ir Europos Sąjungos Interreg Baltijos jūros regiono programos Baltijos mokslo tinklo (toliau – BMT)  projekto stebėsenos komiteto posėdis ir projekto partnerių susitikimas. 

ES BJRS forumo metu vykusioje atskiroje BMT projekto sesijoje buvo pristatytas projekto veiklų įgyvendinimas, studijos, skirtos identifikuoti potencialias mokslinės ekscelencijos sritis Baltijos jūros regione, rezultatai ir BONUS programa kaip gerosios praktikos pavyzdys. Taip pat vyko panelinė diskusija, skirta mokslinei ekscelencijai. 

BMT projekto stebėsenos komiteto posėdyje buvo aptartas BMT veiklų įgyvendinimas, pateiktos partnerių pastabos ir siūlymai parengtam BMT pozicijos dėl Europos Sąjungos 9-osios bendrosios mokslinių tyrimų, technologinės plėtros ir demonstracinės veiklos programos projektui. Iš esmės visos šalys, taip pat ir Lietuva, akcentavo, kad pozicija neturėtų dubliuoti nacionalinių pozicijų ar kirstis su jomis, reikėtų sutelkti dėmesį į Baltijos jūros šalims aktualius makroregioninius aspektus, išskiriant BMT prioritetines sritis: įsitinklinimą, bendradarbiavimą, ekscelenciją, mobilumą ir infrastruktūras. Posėdžio metu taip pat buvo patvirtintas BMT statutas, svarstytas Norden asociacijos atstovo Anders Bergstrom siūlymas labiau įtraukti nacionalinių vyriausybių narius (politikus) į ES BJRS, pradedant nuo BMT platformos. Be to, buvo diskutuoti mokslinės ekscelencijos studijos rezultatai, teiktos pastabos ir siūlymai. 

Daugiau informacijos apie BMT stebėsenos komiteto posėdį ir partnerių susitikimą galite rasti BMT tinklalapyje čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-02