BDAR
gdpr

Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. "cookies").


Pirmoji Baltijos jūros regiono šalių mokslo ministrų konferencija ir įžanginis politinis Baltijos mokslo tinklo susitikimas

Birželio 16 d. Krokuvoje įvyko pirmoji Baltijos jūros regiono šalių mokslo ministrų konferencija. Baltijos šalių mokslo strategai diskutavo, kaip efektyviau bendradarbiauti regioniniu lygiu skatinant mokslinius tyrimus ir inovacijas ir koordinuoti veiksmus planuojant nacionalines ir Europos Sąjungos investicijas. Buvo tariamasi, kaip spręsti protų nutekėjimo problemą ir pritraukti į mokslą naujus talentus. Konferencijos metu buvo aptarta iniciatyva kurti Baltijos mokslo tinklą, kuriuo siekiama įgyvendinti bendrą mokslo politiką atsižvelgiant į Baltijos jūros regiono ir Europos Sąjungos tikslus.

Po Baltijos jūros regiono šalių mokslo ministrų konferencijos vykusiame įžanginiame politiniame Baltijos mokslo tinklo susitikime Vokietija (kaip lyderiaujanti Baltijos mokslo tinklo projekto partnerė) pristatė Baltijos mokslo tinklo tikslus, uždavinius, pagrindines veiklas ir partnerius, Lenkija apžvelgė projekto politines perspektyvas, Danija – mokslinių tyrimų ir inovacijų aspektus, Baltijos jūros valstybių tarybos atstovas – regioninio bendradarbiavimo galimybes, Lietuva – Europos mokslinių tyrimų programas ir sklaidą.

Baltijos mokslo tinklo projekto valdymo grupės susitikime, kuris vyko birželio 16–17 d., kiekvienas partneris pristatė savo veiklų įgyvendinimo grafiką, jau įvykdytus darbus, planuojamus rezultatus, taip pat įvykusius ir planuojamus renginius bei susitikimus. Birželio 17 d. vyko projekto komunikacijos, finansų ir ataskaitų pildymo bei teikimo mokymai.

Akimirkos iš Baltijos jūros regiono šalių mokslo ministrų konferencijos ir įžanginio politinio Baltijos mokslo tinklo susitikimo:

Daugiau informacijos apie Baltijos jūros regiono šalių mokslo ministrų konferenciją Baltijos Jūros Valstybių Tarybos tinklalapyje: http://www.cbss.org/first-cbss-science-ministerial/.

Daugiau informacijos apie Baltijos mokslo tinklą Baltijos Jūros Valstybių Tarybos tinklalapyje:  http://www.cbss.org/baltic-science-network/.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-02