• Informacija apie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbuotojų atlyginimus pateikiama vadovaujantis Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybės institucijų ir įstaigų įstatymu ir Vyriausybės nutarimu patvirtintu bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašu.
  • Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos valstybės tarnautojų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (pareiginė alga, priedas už tarnybos Lietuvos valstybei stažą ir kt.) eurais neatskaičius mokesčių:

    Pareigybės pavadinimas2021 m. vidutinis
    darbo užmokestis (EUR)
    2022 m. I ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. II ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. III ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. IV ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    Darbuotojų skaičius
    2022-12-31
    Ministras435344804480449445231
    Viceministras, ministerijos kancleris377739324008401640215
    Ministro patarėjas279329352946295029535
    Departamento direktorius347635813620362836628
    Savarankiško skyriaus vedėjas, grupės vadovas345035793566350635038
    Departamento skyriaus vedėjas2830295630423047307318
    Vyriausiasis patarėjas, vyresnysis patarėjas311431363257325733173
    Patarėjas2252268727732800282719
    Vyriausiasis specialistas20042084212621302157102
    Vyresnysis specialistas177119162044204720514
    Atašė261026452674253825403

    Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis mėnesio darbo užmokestis (pareiginė alga, priemokos) eurais neatskaičius mokesčių:

    Pareigybės pavadinimas2021 m. vidutinis
    darbo užmokestis (EUR)
    2022 m. I ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. II ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. III ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    2022 m. IV ketvirčio
    vidutinis darbo
    užmokestis (EUR)
    Darbuotojų skaičius
    2022-12-31
    Vyriausiasis specialistas1929204321132123214150
    Vyresnysis specialistas177118701954192519659
    Kvalifikuotas darbininkas113611971213121312134

    Archyvas

Atnaujinimo data: 2023-11-18