Viešoji konsultacija dėl mobiliųjų telefonų naudojimo mokykloje
Iki birželio 27 dienos laukėme siūlymų Mokinių asmeninių mobiliųjų telefonų ir kitų išmaniųjų įrenginių naudojimo mokykloje rekomendacijų projektui, kuris buvo paskelbtas Seimo teisės dokumentų bazėje.
Dėkojame visiems, aktyviai teikusiems pastabas ir siūlymus.
Rekomendacijose nustatomos gairės, kuriomis vadovaudamasi kiekviena mokykla pasirengs savo tvarką dėl mobiliųjų telefonų naudojimo. Projekte aptariamas išmaniųjų įrenginių naudojimo ribojimas ne tik per pamokas, bet ir per pertraukas, pailgintos dienos grupėse ar vykstant kitoms ugdomosioms veikloms ne mokyklos teritorijoje.
Atnaujinimo data: 2025-06-30